Projektowanie wnętrz Nowy Sącz małopolska

Dołącz do naszego zespołu!

Jeśli chcielibyście dołączyć do naszego prężnie rozwijającego się kilkuosobowego, młodego, ambitnego zespołu, to właśnie nadarza się okazja!

Pracownia projektowania wnętrz KIVI HOME poszukuje nowych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz portfolio w formie PDF lub linku do strony na adres:  kivi.rekrutacja@gmail.com
Rozpatrujemy jedynie zgłoszenia zawierające w portfolio min. 1 projekt wnętrz (w tym również projekty studenckie w przypadku aplikowania na stanowisko asystenta architekta wnętrz).

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Podstawowe obowiązki:

  • tworzenie projektów wnętrz mieszkalnych/komercyjnych

  • tworzenie fotorealistycznych wizualizacji

  • tworzenie dokumentacji technicznych

  • tworzenie spisów produktów

Wymagania:

  • terminowość

  • doświadczenie w projektowaniu wnętrz (w tym również projekty studenckie)

  • ukończone studia (min. stopień inżynier/licencjat) na kierunku architektura lub architektura wnętrz

  • umiejętność tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w jakości porównywalnej do naszej

  • dobra znajomość oprogramowania do projektowania: AutoCAD, 3dsMax, Corona Renderer

  • znajomość dostępnych na rynku materiałów i technologi

  • poczucie estetyki, dokładność, systematyczność, elastyczność i odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę w młodym ambitnym zespole

  • miła, luźna atmosfera

  • rozwój zawodowy

Praca wykonywana:

  • zdalnie z wymaganymi spotkaniami roboczymi na terenie Krakowa lub Nowego Sącza
  • na umowę zlecenie/umowę o dzieło/B2B (do ustalenia indywidualnie)

Wynagrodzenie:

  • adekwatne do umiejętności i tempa pracy (temat otwarty)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz portfolio w formie PDF lub linku do strony na adres: kivi.rekrutacja@gmail.com

Przy wysyłaniu zgłoszenia prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kivi HOME Łukasz Gruca, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Kivi Home Łukasz Gruca, z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Piątkowska 25c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aktualnie poszukujemy:

  Asystent architekta wnętrz/projektanta wnętrz                                                                                                    +

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zgromadzonych na tej stronie bez zgody autora, jest zabronione.

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Telefon

+48 789 213 116

biuro@kivihome.pl

E-mail (współpraca międzybranżowa):

wspolpraca@kivihome.pl