Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zgromadzonych na tej stronie bez zgody autora, jest zabronione.

Projektowanie wnętrz Nowy Sącz małopolska

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

 

Telefon

+48 789 213 116

 

E-mail:

biuro@kivihome.pl

 

E-mail (współpraca międzybranżowa):

wspolpraca@kivihome.pl

 

Projektowanie wnętrz Nowy Sącz małopolska

Wstecz

Chcesz na długo przed zakończeniem prac wykończeniowych pokazać klientom potencjał ich przyszłego mieszkania ?
Najefektywniej zrobisz to wykorzystując realistyczne wizualizację wnętrz.
Tworzone przez nas propozycje zaaranżowania danego pomieszczenia, przedstawione na realistycznych wizualizacjach ułatwiają odbiorcom odnalezienie się w ich przyszłym mieszkaniu.

 

Całkowicie online załatwisz całą sprawę związaną z wizualnym aspektem Twojego projektu lub produktu. Wyślesz nam pliki projektowe, my odeślemy kilka testowych wersji, z której wybierzesz te, które są najbliżej Twojej idei.
 

Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje 3D, które pomagają sprzedawać.

W ofercie posiadamy wizualizacje architektoniczne, wnętrz oraz produktów.
Napisz do nas i uzyskaj dokładną wycenę.

 

 

Home Staging polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu, za możliwie najniższą cenę. Dostosowujemy wnętrze do wymagań i potrzeb jak największej liczby potencjalnych Klientów.

 

To szybka i efektywna metoda na zainteresowanie potencjalnych nabywców Twoją nieruchomością przy zaangażowaniu minimum środków finansowych.

 

Nadrzędną zasadą jest opłacalność - dopasujemy zmiany do Twojego budżetu.
Dzięki zabiegom dekoratorskim, prezentacyjnym i działaniom opartym na marketingu emocji, przygotowujemy nieruchomość do stanu, który już od progu zachwyci potencjalnego nabywcę i zachęci go do zakupu bądź najmu.

 

Decyzja o kupnie mieszkania wymaga przemyślenia.
Jeśli aktywnie szukasz swojego wymarzonego lokum i masz już na liście kilka propozycji, chętnie pomożemy Ci w ocenie funkcjonalności i możliwościach aranżacyjnych.

 

Wspólna analiza przestrzeni pozwoli na podjęcie świadomej decyzji o kupnie, może także zaoszczędzić sporych nakładów czasowych i finansowych związanych z późniejszym remontem oraz dostosowaniem pomieszczeń do Twoich oczekiwań oraz stylu życia.

 

Podczas spotkania ocenimy ustawność pomieszczeń, układ instalacji, ewentualne przebudowy, które pozwolą powiększyć przestrzeń lub sprawić, by była bardziej komfortowa.

 

Jeśli inwestujesz w nowe mieszkanie pod wynajem lub chcesz sprzedać mieszkanie, jak najmniejszym kosztem remontowym, z jak największym zyskiem, ta oferta na pewno cię zainteresuję.

 

Potrafimy zestawiać ze sobą materiały z wyższej półki z ekonomicznymi rozwiązaniami. Umiejętnie wyważymy proporcje między nimi.
Dzięki temu otrzymasz efektowne wnętrze, ponosząc jak najmniejsze koszty. 
Wykonamy dla Ciebie projekt w założonym przez Ciebie budżecie, a inwestowanie w nieruchomości stanie się dla Ciebie naprawdę opłacalne.

 

PROJEKT MIESZKANIA POD SPRZEDAŻ, obejmuje  opracowanie funkcjonalnego projektu oraz aranżację mebli, dzięki którym pomieszczenia nabiorą świeżości i ułatwią Twoim klientom ostateczną decyzję.
Zakres usługi w tym przypadku w dużej mierze zależy od stanu mieszkania. Napisz do nas, wspólnie przeanalizujemy możliwości mieszkania.

Całą ofertę znajdziesz TUTAJ.

TWOJE MIESZKANIE JESZCZE NIE POWSTAŁO i kupujesz tzw. dziurę w ziemi?

Kupując nowe, wymarzone mieszkanie, możesz uczynić je jeszcze lepszym i dopasować idealnie pod swoje potrzeby, wprowadzając w nim zmiany lokatorskie.

 

Kupno mieszkania na rynku pierwotnym stwarza szansę zaprojektowania go, dokładnie według własnych potrzeb i upodobań.

 

Przekształcając razem z nami układ Twojego przyszłego wnętrza,  możesz uczynić je jeszcze lepszym, po przez idealne dopasowanie do swoich potrzeb i wprowadzenie zmian lokatorskich.
Jednym z ważniejszych aspektów takiego projektu to poprawienie i optymalizacja funkcjonalności lokalu. Celem takich zmian może być np. wyodrębnienie dodatkowego pomieszczenia, (np. garderobę lub oddzielne pomieszczenie WC), zmienić lokalizację kuchni lub łazienki.

 

 

Projekt zmian lokatorskich obejmuje:

  • wytyczne budowlane (dokładne wymiary wszystkich ścian oraz otworów drzwiowych)

  •  wytyczne do projektu hydraulicznego (dostosowanie punktów hydraulicznych w mieszkaniu do nowych projektów)

  • wytyczne do projektu instalacji elektrycznych (dostosowanie punktów elektrycznych do nowej funkcji, umiejscowieniem gniazdek, włączników, punktów świetlnych, gniazdek telefonicznych, telewizyjnych, komputerowych itp.,)

 

 

Projekt wnętrz

Fotorealistyczne wizualizacje

Metamorfoza/Home Stagging

Przed zakupem mieszkania

Zmiany lokatorskie

Mieszkanie na wynajem