Skontaktuj się z nami

Telefon

+48 789 213 116

biuro@kivihome.pl

Napisz do nas

Projektowanie wnętrz Nowy Sącz małopolska

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zgromadzonych na tej stronie bez zgody autora, jest zabronione.

  Asystent architekta wnętrz/projektanta wnętrz                                                                                                    +

Aktualnie poszukujemy:

Podstawowe obowiązki:

  • tworzenie projektów wnętrz mieszkalnych/komercyjnych

  • tworzenie fotorealistycznych wizualizacji

  • tworzenie dokumentacji technicznych

  • tworzenie spisów produktów

Wymagania:

  • terminowość

  • doświadczenie w projektowaniu wnętrz (w tym również projekty studenckie)

  • ukończone studia (min. stopień inżynier/licencjat) na kierunku architektura lub architektura wnętrz

  • umiejętność tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w jakości porównywalnej do naszej

  • dobra znajomość oprogramowania do projektowania: AutoCAD, 3dsMax, Corona Renderer

  • znajomość dostępnych na rynku materiałów i technologi

  • poczucie estetyki, dokładność, systematyczność, elastyczność i odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę w młodym ambitnym zespole

  • miła, luźna atmosfera

  • rozwój zawodowy

Praca wykonywana:

  • zdalnie z wymaganymi spotkaniami roboczymi na terenie Krakowa lub Nowego Sącza
  • na umowę zlecenie/umowę o dzieło/B2B (do ustalenia indywidualnie)

Wynagrodzenie:

  • adekwatne do umiejętności i tempa pracy (temat otwarty)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz portfolio w formie PDF lub linku do strony na adres: kivi.rekrutacja@gmail.com

Przy wysyłaniu zgłoszenia prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kivi HOME Łukasz Gruca, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Kivi Home Łukasz Gruca, z siedzibą w Nowym Sączu, ul. Piątkowska 25c. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Jeśli chcielibyście dołączyć do naszego prężnie rozwijającego się kilkuosobowego, młodego, ambitnego zespołu, to właśnie nadarza się okazja!

Pracownia projektowania wnętrz KIVI HOME poszukuje nowych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz portfolio w formie PDF lub linku do strony na adres:  kivi.rekrutacja@gmail.com
Rozpatrujemy jedynie zgłoszenia zawierające w portfolio min. 1 projekt wnętrz (w tym również projekty studenckie w przypadku aplikowania na stanowisko asystenta architekta wnętrz).

Dołącz do naszego zespołu!